Sklad s nábytkem Černý Most/Zličín/Hostivice 160-195Kč/h Denní vyplácení

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Pro nadnárodní řetězec velkoobchodů s nábytkem a spotřebním zbožím hledáme vhodné brigádníky na výpomoc do skladu na Černém Mostě/Zličíně/Hostivice.

Možnost směn: Černý Most 8-19/19-6h; Zličín 8-16:30h; Hostivice 22-6:30h

Náplň práce:

- kontrola a vydávání objednávek

- nanášení zboží

- balení objednávek

- svoz palet

Požadavky

  • čistý trestní rejstřík

    • věk minimálně 18let

    • fyzická zdatnost

    • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

    • možnost odpracovat minimálně 3 směny týdně

Nabídka

  • mzda 160Kč/h (Po-Pá); 195Kč/h (víkend); 192Kč/h (noční)

    • denní vyplácení (POUZE NA ÚČET!)

    • dobrá dopravní dostupnost

    • jistou brigádu minimálně na měsíc

    • v případě spokojenosti možnost prodloužení spolupráce