ROZVOZ JÍDLA A DROBNÝCH ZÁSILEK (firemní vůz)

MSC group delivery s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Do naší rozvozové společnosti příjmeme řidiče na rozvoz zásilek.

Co bude Vaše náplň práce?

- Vyzvedávat a následně doručovat zásilky z kamenných obchodů a restaurací až k zákazníkům.

- Práce pouze za volantem, žádná výpomoc v kuchyni ani nic podobného.

- Celá práce funguje přes mobilní aplikaci, která Vám plánuje adresy dopředu.

- Práce v Praze.

- Znalost Prahy ani zkušenosti v oboru nejsou nutné, vše Vám vysvětlíme a rádi Vás zaškolíme.

- průměrný výdělek 150 - 200 /hod.

- 12 hodinové směny.

- Denní zálohy.

- Firemní vůz, můžete jej využít na cestu do práce a z práce.

Požadavky

  • Řidičský průkaz skupiny B

    • Alespoň 2 roky aktivním řidičem

    • Mobilní telefon s daty

Nabídka

  • Smlouva DPP, DPČ, HPP, brigáda

    • Vysoké výdělky a firemní benefity

    • Zázemí stabilní společnosti s dostatečným počtem zásilek

    • Moderní vozový park

    • víkendovou brigádu

    • práci na full time

    • Kompletní zaškolení

    • Přidělený služební vůz

    • Zálohy

    • Nonstop dispečink.

    • Magnetický stojánek na telefon

    • Nástup možný ihned

    • Práce pro cizince a možnost přezaměstnání

    • Rozvoz jídla, rozvoz jídel, práce v praze, brigáda v praze, řidič, kurýr