VÍKENDOVÁ BRIGÁDA NA PRAZE 9 - Přebírka a vykládka materiálu, VÝPLATA IHNED

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Hledáme spolehlivou výpomoc na kontrolu a přebírku materiálu, který putuje do skladu.

Místo práce: Praha - Čakovice

Termín práce:

28.9. - od 7:00 do 12:00 (sobota)
12.10. – od 7:00 do 12:00 (sobota)
19.-20.10. – od 7:00 do 14:00 (sobota + neděle)
26.-27.10. – od 7:00 do 14:00 (sobota + neděle)

Možnost výběru směn dle Vašich časových možností.

Náplň práce:
- Vykládka a nakládka
- Kontola stavu materiálu

Požadavky

  • Plnoletost
    • Spolehlivou docházku na nahlášené směny
    • Čistý výpis z Rejstříku trestů

Nabídka

  • Odměnu 150 Kč/hod
    • Dohodu o provedení práce
    • Možnost navázání dlouhodobé spolupráce

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Kdo jsme: HGS, a.s. zajišťuje komplexní provozní a technickou správu budov po celé ČR. Aktuálně spravujeme 370 objektů. V současné době patříme mezi dynamicky se rozvíjející společnosti na č...

    Česká republika, Praha 9, Hlavní město Praha, Praha Na léto 2021 Noční

    Před 2 dny

  • Brigáda Hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegyně a kolegy na pozici: - úklidové práce v kuchyni restaurace v zavírací době, za pomoci profesionální chemie (technologické čištění) - dle hygienic...

    Česká republika, Praha 9, Hlavní město Praha, Praha Noční

    Před 3 dny