Podle lokalit

Asistentka prodeje - kosmetika, IHNED až 200 Kč/h

MAVUE PARIS s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Jsi komunikativní? Baví tě kosmetika? Staň se součástí našeho týmu! Na naše pop up plochy s kosmetickým sortimentem značky MAVUE (eau de parfum, skin care) hledáme milé a usměvavé slečny, které hledají dlouhodobou brigádu.

V případě zájmu zašlete životopis s fotografií.

Náplň práce:

= poradenství a prodej
= práce s finanční hotovostí, platebními terminály a pokladnou
= jednoduchá administrativa
= drobný úklid pracovního místa

Požadavky

= minimální věk 16 let
= časová flexibilita
= komunikativnost
= jazyková znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího
= příjemné vystupování
= zodpovědný přístup

Nabídka

= každodenní výplata až 200 Kč/h + bonusy
= možnost práce na směny (dopolední, odpolední, víkendové)
= firemní benefity, teambuildingy
= možnost profesního růstu