Sklad s nábytkem - Černý Most - 160-195Kč/h Denní vyplácení

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Sklad Skladník/manipulant

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160-195 Kč/hod.

Pro nadnárodní řetězec velkoobchodů s nábytkem a spotřebním zbožím hledáme vhodné brigádníky na výpomoc do skladu na Černém Mostě.

Denní směny 8-19h a noční směny 19-6h

Náplň práce:

  • kontrola a vydávání objednávek

  • nanášení zboží

  • balení objednávek

  • svoz palet

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík

  • věk minimálně 18let

  • fyzická zdatnost

  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

  • možnost odpracovat minimálně 3 směny týdně

Nabízíme:

  • mzda 160Kč/h Po-Pá; víkend 195Kč/h a noční 192Kč/h

  • denní vyplácení (POUZE NA ÚČET!)

  • dobrá dopravní dostupnost

  • jistou brigádu minimálně na měsíc

  • v případě spokojenosti možnost prodloužení spolupráce