Výpomoc se skartací v archivačním skladu, Jirny, až 145 Kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Do archivačního skladu v Jirnech hledáme nyní spolehlivého pracovníka na pomoc se skartací dokumentů.

Náplň práce: Skartace dokumentů, výpomoc v archivu a další pomocné práce ve skladu.

Směny: pravidelně pondělí až pátek 7:30 - 16:00

Místo výkonu práce: Jirny u Prahy

Požadavky

  • Možnost docházet pravidelně od pondělí do pátku
    • Plnoletost
    • Pečlivost, spolehlivost a dobrou fyzickou zdatnost
    • Čistý výpis z rejstříku trestů

Nabídka

  • Fixní odměnu 120 Kč/hod + 25 Kč/hod bonusy za docházku a výkon
    • Smlouvu DPP
    • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
    • Pravidelnou výplatu vždy do 15. dne následující měsíc