Vjezdová vrátnice - Praha Hrdlořezy

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

O nás:
Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb.
Máme dlouholetou tradici od roku 1993.

Náplň práce:
obsluha vjezdové vrátnice
kontrola oprávnění k vjezdu
komunikace s projíždějícími řidiči
pravidelná pochůzková činnost po areálu

Požadavky

spolehlivost, příjemné vystupování
výpis z rejstříku trestů
dobrá fyzická zdatnost
certifikát strážného výhodou, popř. můžeme zajistit
předchozí zkušenost s ostrahou výhodou

Nabídka

112,50 Kč/hod + příplatky
DPP na dlouhodobou spolupráci
Po až Ne - denní/noční - 12cti hodinové směny
nástup ihned