Podle lokalit

Provozní manažer

MGS HOME s.r.o

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Sdružení společností MALGEN, hledá nové kolegu/kolegyni na pozici Provozního manažera do oblasti fyzické ostrahy osob a majetku.
Co vás čeká
Zajištění provozu na svěřených zakázkách a akcích. Denním chlebem je komunikace se zaměstnanci, kolegy v kanceláři, zástupci zákazníka, uchazeči o zaměstnání a dodavateli. Práce je jak v kanceláři, tak především v terénu. Budete zodpovědný/á za bezproblémový chod na dané zakázce, přípravou podkladů k fakturaci a mzdám, kontrole výkonu služby a reportování.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Ideální kandidát by hlavně měl zapadnout do našeho týmu, měl by být na stejné vlně a měl by mít přirozený respekt od podřízených. Měl by být odolný vůči stresu, časově flexibilní, loajální, pečlivý a jednat asertivně.

Požadavky

Očekáváme:
SŠ vzdělání, nejlépe bezpečnostního směru
certifikát Strážný 68-008-E
znalost řízení malých týmů
řidičské opravnění skupiny B, aktivní využívání vozidla
znalost práce v Microsoft Office především s Excelem
znalost anglického jazyka na úrovni B1
Výhodou bude, pokud budete umět
VŠ vzdělání, zaměřené na oblast práva, managementu nebo bezpečnosti
zkušenosti z obdobné pozice u bezpečnostní firmy
certifikáty na obsluhu RTG a bezpečnostních rámů od ÚCL
zbrojní průkaz

Nabídka

odpovídající mzdové ohodnocení se zaměřením na výkon jednotlivce
13. mzda
mzdový i kariérní růst, pravidelná valorizace mzdy 1 ročně
mladý a dynamický kolektiv s tahem na branku
využívání moderních technologií a digitalizace procesů
osobní automobil
MULTISPORT karta, stravenky, příspěvěk na pojištění a další benefity
flexibilní rozdělení pracovní doby
4 denní pracovní týden
dovolená 5 týdnů a 3 SICKDAY
provizní systém a podíl na zisku v případě Vámi zprostředkované obchodu
vlastní kancelář, žádný open space