Picker/ka - 222 Kč/hod.+ bonusy

THS CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Do moderního logistického skladu přijmeme muže nebo ženu na pozici Picker/-ka

Náplň práce:
- Vychystávání nebo naskladňování zboží (max. váha 10kg)
- Práce se čtečkou
- Řízení elektrického paletového vozíku
- Možnost zaučení

Požadavky

  • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
    • Min. věk 18 let
    • Dobrý zdravotní stav
    • 100% docházku do práce

Nabídka

  • Dotované obědy
    • 222 Kč/hod.
    • Sezónní měsíční bonusy až 4000 Kč/měs.
    • 5 týdnů dovolené
    • Všechny zákonné příplatky (noční, přesčas, víkend apod.)
    • Zaučení na pozici picker/ka
    • Obnovení nebo získání průkazu na manipulační techniku
    • Moderní vozový park i vybavení
    • Pravidelné týdenní zálohy