Servisní mechanik pro komunální stroje, technik pobočky Praha

Avistech s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Jsme firma sídlící v Českých Budějovicích s pobočkami v Praze a v Prostějově. Zabýváme se dovozem a prodejem finských kolových nakladačů Avant, finských pracovních plošin Leguan, dánských nosičů nářadí TIMAN a německých zametačů BEMA. Provádíme servis těchto strojů. Provozujeme půjčovnu strojů a nářadí. Vyrábíme příslušenství k těmto strojům.

Hledáme nového člena do našeho menšího přátelského kolektivu na pobočku Praha 9, který bude provádět servisní úkony pro naše stroje i nářadí. Dále se jedná o výdej strojů pro půjčovnu tzn. kontrola stroje a funkčnosti, zaškolení klienta k ovládání stroje, následné přijetí ze zápůjčky.

Pracovní náplň:

1. provádění jednouchého servisu finských nakladačů Avant a finských plošin Leguan a dalších drobných strojů,
2. mechanické opravy, výměny olejů a filtrů, provádění oprav,
3. zaškolování obsluhy nových strojů,
4. provádění údržbových úkonů.

Požadavky

Požadujeme:

1. manuální zručnost,
2. chuť se učit novým věcem,
3. systematičnost,
4. ochotu cestovat,
5. práci s počítačem,
6. spolehlivost,
7. výhodou řidičské oprávnění B+E.
Zaučení do problematiky servisu je samozřejmostí.

Nabídka

Nabízíme:

1. stabilní zaměstnání v silné firmě,
2. provádění servisu kvalitních severských strojů,
3. velmi zajímavé finanční ohodnocení,
4. 5 týdnů dovolené,
5. telefon,
6. příspěvek na stravu
7. příspěvek na dojíždění.