Přihlaš se na prodejní akci v Říjnu- Hledáme brigádníky na prodejní akci!

WH personnel agency CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Přihlas se na prodejní akci v ŘÍjnu v Praze v OC Galerii BUTOVICE, mzda vždy po směně vyplacená v hotovosti
Hledáme ženy i muže.

Náplň práce
• Vybalování zboží
• Navěšování oblečení
• Příprava prodejní plochy

Jedná se o termíny:

Pátek
11.10.2024
8-15:00(pouze muži) - vykládka krabic z kamionu, montování štendrů, příprava prodejní plochy
10-18:00( ženy) - vybalovaní zboží(oblečení) z krabic, navěšování

Pondělí 14.10.2024
7:30 - 14:00 hod (ženy, muže) - vybalovaní zboží(oblečení) z krabic, navěšování
14:00 - 21:00 hod (ženy) - vybalovaní zboží z krabic(oblečení), navěšování

Utery 15.10.2024
7:30 - 14:00 hod (ženy) - vybalovaní zboží(oblečení) z krabic, navěšování

Lokace - OC GALERIE BUTOVICE

Požadavky

  • věk 18+
    • dochvilnost a spolehlivost
    • chuť pracovat

Nabídka

  • hodinová mzda 150,-/hod brutto, práce na DoPP, pokud u nás podepišete prohlášení k daním(
    růžový papír), tak částka je vyplácená v čistém, pokud nemůžete( máte to
    podepsané u jiné společnosti), tak se částka musí danit.
    • mzda vyplacena ihned po směně v hotovosti