Operátor/ka bezpečnostního velínu

PROTECTON HOLDING, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 8 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho významného klienta hledáme posilu týmu:

Lokalita: Praha 8 – Rohanské nábřeží
Mzda: 130Kč/hod
Směnnost: PO – NE – 07:00 – 19:00; 19:00 – 07:00

Náplň práce:

Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka/pracovnici ostrahy na administrativní budovu. Náplní práce bude pravidelné vyhodnocování kamerových záznamů a grafických výstupů systémů technického zabezpečení, jako jsou systém kontroly vstupu, elektrická požární signalizace, aj.
Popis pozice:
• Práce se systémy technického zabezpečení na objektu klienta
• Úzká spolupráce s technikem, technickým manažerem a správou budovy
• Organizace parkování v garážích

Požadavky

• Čistý RT
• Zdravotní způsobilost, spolehlivost
• Středně pokročilá znalost obsluhy PC
• Zkušenosti v oboru – nejlépe Velín, PCO, nebo Garážmistr
• Osvědčení profesní kvalifikace Strážný nebo Operátor PCO

Nabídka

• Mzda: 130Kč/hod
• Flexibilní plánování pracovní doby
• Možnost zálohy
• Možnost karierního růstu
• Stabilní zaměstnavatel, pravidelně vyplácená mzda
• DPP x PP – dle domluvy
• Vhodné i pro OZP, OZZ
• Nástup možný ihned