Hledáme brigádníky na cold-calling

vJednom s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

**Náplň práce:**
- Telefonické oslovování potenciálních klientů z naší databáze
- Domlouvání schůzek pro naše obchodní zástupce

**Požadujeme:**
- Stabilní internetové připojení, ideálně vlastní počítač nebo smartphone
- Výborné komunikační dovednosti a schopnost efektivně telefonovat
- Spolehlivost, trpělivost a pozitivní přístup

**Nabízíme:**
- Flexibilní pracovní dobu, ale s hlavním zaměřením na volání v pracovní době (9:00–17:00), protože se jedná o firemní klienty
- Práce po zaškolení z pohodlí domova
- Odměna 500 Kč za každou úspěšně domluvenou schůzku
- Možnost dlouhodobé spolupráce pro vhodné kandidáty

Těšíme se na Vaši odpověď!