Recepční do kempu v Praze - Troji

Jakub Souček

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 19 dny

Brigáda

Do fajn kolektivu recepčních přijmeme posilu na září a část října (není podmínkou) na odpolední směny ve všední dny a víkendové směny. Nástup možný ihned.
Směny ve všední dny jsou obvykle od 14 do 20h, ale můžeš začít i dřív nebo později, či pracovat jen část dne, když se dohodneme.
Směny o víkendu jsou zpravidla od 8-14h a 14-20h. Případně se můžeš domluvit s kolegy a mít delší či kratší směnu.
Hledáme kolegy, kteří budou chodit pravidelně, třeba i jen jeden den v týdnu.
Brigáda je možná do konce sezóny (říjen), nebo i jen např. do konce září.
Nezkušené zaučíme.
PREFERUJEME NEJPRVE TELEFONICKÝ KONTAKT ZE STRANY UCHAZEČE, NA ZASLANÉ ŽIVOTOPISY REAGUJEME AŽ POZDĚJI, POKUD BUDE POZICE JEŠTĚ AKTUÁLNÍ. DÍKY:)

Požadavky

příjemné vystupování, úsměv
pravidelnou docházku
AJ na velmi dobré úrovni, NJ výhodou
ČJ na úrovni rodilého mluvčího
spolehlivost, poctivost a pracovitost
práci na PC

Nabídka

veselí a přátelští kolegové
práce v hezkém prostředí blízko řeky
dopolední a odpolední směny, případně celý den
práci na DPP nebo ŽL
příplatky za práci o víkendu a svátku

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 h...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na noční inventury, počítání zboží v prodejnách s potravinářským i nepotravinářským sortimentem. Co od Vás očekáváme: · účast na školení na agentuře pod...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční

    Před 1 dny