Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Obsluha/Barista

Pavel Říha

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Pekárna s kavárnou CHLEBA & MÁSLO přijme po rekonstrukci posily do teamu!
Krásna, kvásková pekárna na Letné přijme baristu, obsluhu & lidi, co mají rádi kvalitní kávu & kváskové pečivo:)
HP dlouhý/krátký týden, nebo denní 8mi hodinové směny i individuální směny brigádně, dle možností & studii brigádníků. 2-3 směny týdně brigádně. bonusy z obratu
Otevírací doba 7:30-18:30. Neděle zavřeno.
uděláme Vám baristický kurz.
Instagram: chlebamasloletna
Kontaktujte nás přes sms, odepíšeme všem.
Team CH&M

Požadavky

angličtinu, dochvilnost, lásku ke kávě, milé vystupování k zákazníkům

Nabídka

skvělý team & platové ohodnocení, na HP 6 týdnů placené dovolené

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Pod vedením zkušenějších kolegů budeš asistovat při ověřování účetních uzávěrek sestavených podle lokálních či mezinárodních účetních standardů. Pronikneš do fungování řady firem z různých o...

    Česká republika, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha Pro studenty

    Před 1 dny

  • Brigáda Náplň práce: Strážní, pochůzková a detektivní činnost na prodejně a svěřeném úseku, kamerový monitoring, zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou. Jedno...

    Česká republika, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let Trvalý pracovní poměr

    Před 1 dny