Lektor/ka, doučovatel/ka-matematika-Praha 7+10

DOBEST s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

O nás:
Nabízíme individuální doučování pro každého. Našimi lektory jsou převážně studenti vysokých škol. Lektoři jsou ověření, zběhlí ve svém předmětu i jeho vysvětlování.

Náplň práce:
* Doučování za hodinovou sazbu
* Doučování se koná osobně

Hledáme lektory pro osobní výuku matematiky a českého jazyka (druhý stupeň ZŠ) zejména na Prahu 7 a 10-záleží na poptávce od klienta.

Požadavky

Co od Vás očekáváme:
* kladný vztah k dětem, mladistvým
* zvládnutí daného předmětu
* nadšení
* spolehlivost, zodpovědnost
* dochvilnost

Nabídka

Co Vám můžeme nabídnout:
* pevný plat
* všechny formality vyřídíme za Vás
* nemusíte si lámat hlavu se sháněním zákazníků