Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Zahrada světel - Staff (multifunkční pracovník)

Wonderful Lighting CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Čím se na pozici “staff” budete bavit:

Správou vstupenek:
• Přivítání návštěvníků, skenování a ověřování vstupenek pomocí skeneru.
• Kontrola dokladů při uplatněném nároku na slevy nebo zakoupené permanentky.
• Řešení nesrovnalostí se vstupenkami, zamezením neoprávněného vstupu na výstavu.
• Zajišťování dodržování předpisů, například zamezení vstupu nepovolených zvířat, zařízení nebo vozidel.
• Popřání návštěvníkům příjemných zážitků v zahradě.

Asistence návštěvníkům a řízení front:
• Efektivní řízení front a směrování návštěvníků ke správným frontám (pokladna nebo online vstup).
• Informování návštěvníků u pokladny o možnosti zakoupení vstupenky online a v případě potřeby pomoc návštěvníkům s online nákupem.
• Informování návštěvníků čekajícíh ve frontě online k přípravě vstupenek ke kontrole.
• Poskytování informací týkající se výstavy a zajistění, aby byli návštěvníci seznámeni s návštěvním řádem, klíčovými předpisy, včetně vnášení zakázaných předmětů apod.

Výstupní brána a distribuce gadgetů:
• Monitoring výstupní brány, zajištění toho, že návštěvníci nevstoupíjí nesprávným vchodem.
• Ověřování výsledků herních nebo jiných propagačních akcí, rozdávání dárků.
• Rozloučení a poděkování návštěvníkům za návštěvu zahrady

Požadavky

Garden of Lights je unikátní světelná výstava na již 14i místech v Evropě a USA.
Letos poprvé tuto výstavu uvítáme i v České republice. Zahrada světel bude s tématem “divoká Afrika” umístěna v prestižní venkovní lokalitě Zoo Praha.
Naším posláním je vytvářet magické zážitky pomocí světla a zvuku. Díky síle technologie a kreativity vytváříme kouzelné prostory, které zvou všechny, aby se vymanili z každodenní rutiny a vytvořili si nezapomenutelné zážitky se svými blízkými. Naše výstavy vyprávějí příběhy o univerzálních hodnotách, jejichž cílem je inspirovat návštěvníky, aby následovali své sny, rozvíjeli svou představivost a podporovali pozitivní změny v reálném světě.

Náš svět je otevřený všem lidem. Zajímá nás váš charakter stejně jako váš talent. Ceníme si optimismu, ochoty rozvíjet se, vlastní iniciativy a týmové práce. Hledáme odhodlané, kreativní a zapálené lidi, kteří se stanou součástí naší rodiny světla.

Hodnoty, které vám nejsou cizí:

Zábava
Nadšení
Zvědavost
Kreativita
Zodpovědnost
Sny
Upřímnost

Nabídka

A co můžete očekávat vy od nás:

• Jedinečné pracovní prostředí: Příležitost pracovat v týmu, který vytvořil kouzelné prostředí, kde se světla a technologie setkávají s uměním a pohádkami.
• Vliv: Vaše práce pomůže lidem vymanit se z každodenní rutiny, najít inspiraci a zažít kouzlo.
• Týmový duch: Spolupráci s týmem, který si váží každého člena, oceňuje kolektivní úsilí a vyzdvihuje individuální schopnosti.
• Skvělá příležitost pro studenty: Práce v odpoledních hodinách, o víkendech a o svátcích (s výjimkou 24.a 31. prosince 2024. Časově 16:00 – 20:30 či 21:30
• Výborné platové podmínky: Oceňujeme přínos našich zaměstnanců a nabízíme odměnu, která odpovídá tržním standardům a hodnotám naší společnosti.
180 Kč na hodinu + přípatky za práci o víkendech a svátcích
• Brigáda v jedné z nejkrásnějších oblastí Prahy, v exkluzivní a jedinečné Zahradě světel v Zoo Praha, která návštěvníkům nabízí nezapomenutelné zážitky.
• DPP/DPČ smlouva: Sezónní práce na dobu až 4 měsíců (Zahrada světel bude v provozu denně od 25.10.2024 do 16.02.2025]. Délka směny 4 - 6 hodin.
• Pružná pracovní doba: Možnost přizpůsobit si rozvrh podle svých potřeb.
• Možnost profesního rozvoje a další spolupráce v budoucích sezónách Zahrady světel.

Váš životopis s pár slovy o sobě zasílejte na emailovou adresu: [poslat email]
Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o další informace nebo s jakýmikoliv dotazy.
Těšíme se, že vás poznáme!

: https://www.fajn-brigady.cz/inzeraty/detail/kontaktovat-inzerenta/?i[id]=4708633

Podobné inzeráty

  • Brigáda Vašim úkolem bude dohled nad hladkým průběhem jak kulturních akcí tak nad natáčením seriálů. Požadavky Slušné vystupování a vzhled, věk od 18. let, čistý RT, Nabídka Zázemí silné stabilní...

    Česká republika, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha

    Před 1 dny

  • Brigáda Náplň práce: Strážní, pochůzková a detektivní činnost na prodejně a svěřeném úseku, kamerový monitoring, zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou. Jedno...

    Česká republika, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let Trvalý pracovní poměr

    Před 1 dny