Jednoduchá brigáda v kanceláři pro všechny co umí česky, až 180kč/h

Intelligent Connections s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Pokud hledáš příjemnou brigádu v kanceláři mezi prima kolektivem se stabilním příjmem a možností flexibilního plánování směn, pojď k nám. :-)

Jsme holešovické call centrum zabývající se prodejem jednoduchých a fajn projektů. Patříme mezi špičku na českém trhu a hravě naučíme obchodovat každého nováčka. :-)

Náplň práce:

• Telefonické kontaktování stávajících i nových klientů.
• Prezentace kvalitních produktů (např. kosmetika, doplňky stravy a další)
• Práce na PC a zpracování drobné administrativy (zadávání objednávky do systému, poznámky, opravy kontaktů)

Požadavky

• Základní znalost PC.
• Samozřejmě chuť pracovat a učit se novým věcem.
• Příjemné mluvené vystupování v ČESKÉM JAZYCE.
• Dlouhodobou spolupráci, minimálně 90 hodin měsíčně,
docházku po-pá nejen v odpoledních hodinách
• Maturita výhodou

Nabídka

• Fix 120Kč/h + provize za uzavřené objednávky – průměrný obchodník si u nás vydělá až 180Kč/h.
• Smlouvu na DPP, po zaučení možnost DPČ.
• Fajn pohodovou práci.
• Intenzivní zaškolení nováčků.
• Flexibilní pracovní dobu. Plánuješ si, jak ti to zrovna vyhovuje.
• Super kolegy .

Jestli jsi ostřílený hráč v oboru nebo snad jen zapáleným nováčkem, určitě jsi náš člověk.

Zaujala tě brigáda? Pošli mi životopis a já se ti určitě ozvu. Těším se na reakce.

Hanka