Pokojská (m/ž) - možné ubytování

Zuiddam, s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 20.000 – 25.000 Kč / měsíc

O nás

Hotel Kapitán hledá letní brigádníky na pozici "Pokojská".

Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Úklid a příprava pokojů a sociálních zařízení.

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe a zkušenost v oboru.
  • Spolehlivost a zodpovědnost za vykonanou práci.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost ubytování.
  • Snídaně / Oběd / Večere zdarma.

Podobné inzeráty

  • Brigáda Přijmeme brigádnici(ka) do malého autokempu v Praze - Troji pro práci v recepci a úklid. Aktivní angličtina nezbytná, PC, internet, samostatnost, pečlivost, důslednost, iniciativa. Období 4.7...

    Česká republika, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha

    Před 1 dny

  • Brigáda PRECIST CELE ! PSAT POUZE EMAIL S INFORMACEMI O VAS ! Hledame 2 zkusene zeny uklizecky na vecerni uklid. Uklid probiha kazdy den od 19h Jedna se o 4 patra zdravotnickeho zarizeni 3 ...

    Česká republika, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha

    Před 1 dny