Servisní technik - oprava notebooků a mobilních telefonu

cznotebooky s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Hledáme šikovného a spolehlivého servisního technika pro opravy mobilních telefonů a notebooků na hardwarové i softwarové úrovni. Náplň práce zahrnuje:

• SW: Instalace operačních systémů, odvirování, záloha dat atd.
• HW: Výměna dílů - LCD, klávesnice, disky, baterie atd.
• A další hardwarové a softwarové opravy

Pracovní náplň
• Práce na recepci: příjem a výdej zakázek, komunikace se zákazníky
• Znalost pájení není nutná – tuto činnost zajišťuje náš specializovaný technik
• Hardwarové a softwarové opravy (bez pájení)
• Zadávání produktů na e-shop

Požadavky

Požadujeme
• Zkušenosti se servisem notebooků a mobilních telefonů
• Spolehlivost a dobré komunikační schopnosti
• Samostatnost a manuální zručnost
• Znalost anglického jazyka, organizační schopnosti

Nabídka

• Práci v příjemném a čistém prostředí s dobrou dostupností MHD
• Zázemí stabilní společnosti
• Možnost volby směn
• Dobré platové ohodnocení
• Do budoucna možnost přechodu na hlavní pracovní poměr (HPP)

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím svůj životopis. Těšíme se na spolupráci s vámi!