obsluha

Roman André

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Rodinná pekárna CHLEBA & MÁSLO přijme posily do svého teamu na HP i brigádu.
Otevírací doba: 7:30 - 18:30 pondělí až pátek.
HP dlouhý / krátký týden nebo individuální směny, 140 Kč - 150 Kč za hodinu.
Rádi Vám uděláme baristický kurz. Instagram: chlebamasloletna
Kontaktujte nás přes sms, odepíšeme všem.

Požadavky

• Spolehlivost, dochvilnost a pozitivní energii!
• Výborné komunikační schopnosti.
• Lásku ke kávě.

Nabídka

• Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti.
• Nadstandardní a motivující platové ohodnocení, na HP 6 týdnů placené dovolené.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Pod vedením zkušenějších kolegů budeš asistovat při ověřování účetních uzávěrek sestavených podle lokálních či mezinárodních účetních standardů. Pronikneš do fungování řady firem z různých o...

    Česká republika, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha Pro studenty

    Před 1 dny

  • Brigáda Náplň práce: Strážní, pochůzková a detektivní činnost na prodejně a svěřeném úseku, kamerový monitoring, zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou. Jedno...

    Česká republika, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let Trvalý pracovní poměr

    Před 1 dny