Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda ve squashcentru Praha 7

Ing. Petr Motejl

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

do squashcentra v Holešovicích hledáme obsluhu
- náplň práce: rezervace, obsluha na recepci
- směny 1-3x za týden dle dohody, ráno 7-10 a odpoledne 15-21 hod
- plat 120-130 Kč/ hod
- odpovědi e-mailem s CV

Požadavky

min. věk 18 let,
samostatnost, flexibilitu

Nabídka

klidnou práci

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Hledáme šikovného a spolehlivého servisního technika pro opravy mobilních telefonů a notebooků na hardwarové i softwarové úrovni. Náplň práce zahrnuje: • SW: Instalace operačních systémů, o...

    Česká republika, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha Trvalý pracovní poměr

    Před 2 dny

  • Brigáda Hledáme toho, kdo nic extra speciálního neumí, nic složitého dělat nechce, má rád férové a spravedlivé vedení. Má rád lidi, pořádek a trošku i to gastro. Nabízíme peckovou pohodovou práci ...

    Česká republika, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha

    Před 2 dny