Podle lokalit

Skladník s obsluhou retraku, Tuchoměřice, 180Kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 6 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Hledáme skladníky na obsluhu retraku a vykládku/nakládku kontejnerů do skladu v Tuchoměřicích u Prahy.

Náplň práce:

- manipulace se zbožím a obsluha retraku
- vykládka a nakládka kontejnerů
- kontrola objednávek

Pracovní doba od neděle do čtvrtka v čase 6:00-14:00 (možnost přidat pátky a prodloužit směny až na 12 h)

Skvělá dostupnost od metra A ze zastávky Bořislavka.

Požadavky

  • zájem o dlouhodobou spolupráci na DPČ
    • pravidelnou docházku, spolehlivost a plnoletost
    • zkušenosti s VZV/retrakem, není třeba platný průkaz

Nabídka

  • výplatu 1x týdně
    • fixní odměnu 180Kč/hod + zákonné příplatky
    • smlouvu na DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
    • možnost obnovy oprávnění k řízení VZV/retraku