Filtry brigád

Dělej úklid a měj Klid | Розмовляємо українською

ÚklidoFFka company s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 6 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Úklid chodeb je jednoduchá práce. Není časově náročná a je flexibilní. Na domě je stanovený den úklidu, ale v kolik přijdeš je na tobě. Počet domu si určíš sám. S lidmi nemusíš přijít do kontaktu, zapneš si naši aplikaci, přihlásíš se na domě a po skončení úklidu se odhlásíš. Úklid je pro mnohé znamená relax a útěk od každodenního stresu, proto je práce vhodná především pro studenty, matky s dětmi nebo seniory.

Прибирання коридорів – нескладна робота. Це не трудомісткий і гнучкий. У будинку встановлений день прибирання, але коли прийти, вирішувати вам. Номер будинку визначаєте самі. Вам не потрібно контактувати з людьми, ви включаєте наш додаток, авторизуєтеся в будинку і виходите після прибирання. Для багатьох прибирання – це відпочинок і втеча від повсякденного стресу, тому ця робота особливо підходить студентам, матерям з дітьми чи людям похилого віку.

Požadavky

Telefon, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabídka

Příjemnou, klidnou práci

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka v super/hypermarketu. Můžete pracovat alespoň 2x, 3x, nebo i více směn za týden? _Máte chuť naučit ...

    Česká republika Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny

  • Motorizovaný doručovatel pro okres Přerov


    5.000 – 15.000 Kč / měsíc

    Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Přerov, Přerov Od 18 let

    Před 1 dny