Obsluha velínu/velitel směny (M/Ž) pro OC Šestka

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 6 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
• Ostraha a ochrana majetku klienta
• Pochůzková a dohledová činnost v rámci objektu
• Koordinace návštěvníků
• Obsluha bezpečnostních technologií – EPS, EZS, CCTV

Požadavky:
• Plnoletost
• Trestní bezúhonnost
• Znalost bezpečnostních technologií – VÝHODOU
• Dobrá fyzická kondice

Nabízíme:
• Mzdu 147 Kč/h na HPP
• Mzdu 150-155 Kč/h na DPP
• Práci vhodnou i pro OZP
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Pomoc při zajištění ubytování
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Příspěvek na stravování
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu
• Výroční odměny
• Happy days

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.