Filtry brigád

Manažer a výrobní pracovník v keramické dílně

CERASOU studio s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 6 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Hledáme posilu do našeho týmu v keramické dílně. Jsme malá firma sídlící v Praze na Hradčanské, zabývající se výrobou a expedicí handmade keramických suvenýrů. Naše produkty prodáváme v České republice, Německu a Rakousku. Vedle toho se věnujeme projektu, ve kterém pomocí 3D tiskáren vyrábíme nástroje pro práci s keramikou a polymerovými hmotami, které prodáváme přes online e-shopovou platformu do celého světa. Náplň práce zahrnuje oba tyto projekty.

Hledáme někoho, kdo má energii a je schopen pracovat v tempu, když je potřeba. Někoho, komu bude vyhovovat rozmanitost pracovní náplně a multitasking. Budeš začínat na základních manuálních činnostech a postupem času bude k pracovní náplni přibývat více manažerských úkolů. Výroba probíhá v keramické dílně, kde je prostředí mírně prašné. Není nutné mít předchozí zkušenosti s pracovní náplní, vše Tě rádi naučíme. Tato pozice je ideální pro mladé lidi a není nutné mít předchozí zkušenosti jako manažer. Nástup je možný od začátku června.

Vaše náplň práce:

Suvenýry:
1. Kompletace objednávek k expedici
2. Obsluha keramických pecí
3. Rozdělování práce podřízeným
4. Komunikace s klienty
5. Práce s MS Excel
6. Kompletace a expedice objednávek do zahraničí
7. Práce v online systému našeho e-shopu

3D tiskárny:
1. Obsluha 3D tiskáren
2. Základní manipulace se stroji v případě výměn součástek apod.
3. Práce s programem Formware

Online shop:
1. Práce s MS Excel
2. Obsluha expedičního systému pro odesílání online objednávek
3. Tisk objednávek
4. Kompletování online objednávek
5. Komunikace s klienty v angličtině

Pokud tě inzerát zaujal, zašli nám své CV a my se ti co nejdříve ozveme.

Požadavky

  • Základy práce s počítačem (Microsoft Word a Excel)
    • Angličtina na komunikativní úrovni
    • Práce na plný úvazek (po-pá, 40 hodin týdně)
    • Zodpovědnost, dochvilnost a spolehlivost
    • Ochota a chuť učit se novým věcem
    • Schopnost efektivně rozvrhnout práci
    • Fyzická zdatnost
    • Znalost německého jazyka je výhodou (není podmínkou, ale může se hodit při komunikaci s klienty z Německa a Rakouska)

Nabídka

  • Možnost naučit se spoustu nových dovedností
    • Mladý přátelský kolektiv
    • 4 týdny dovolené
    • Rozmanitost pracovní náplně
    • Možnost pracovního růstu v oblasti managementu
    • Po zaučení zvýšení platu
    • Teambuildingy