Náborář ( 100% z domova ) , od 160 Kč/h , min. 15 hodin týdně

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Hledáme nové kolegy či kolegyně na pozici náboráře. Jsme mladá dynamická společnost, která zajišťuje předvýběr kandidátů na různé pracovní pozice. Nabízíme vám práci pouze z domova a možnost rozvržení pracovní doby dle vašich časových možností každý den včetně víkendů v čase od 9:00 – 18:00. Práce se vždy domlouvá týden dopředu.

Minimální požadavky na směny: 15 hodin týdně.

V RÁMCI ODPOVĚDI NA TENTO INZERÁT PROSÍME O SPECIFIKACI VAŠICH ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ A PROČ BYCHOM SI MĚLI VYBRAT ZROVNA VÁS! :)

Náplň práce:

pravidelná komunikace s koordinátorkou náboru
screening kandidátů po telefonu
drobná administrativa
práce s náborovými portály
zajištění reakční doby ve stanovený čas

Požadavky

* komunikativnost
* příjemné vystupování
* pečlivost
* uživatelskou znalost PC
* minimálně 15 odpracovaných hodin týdně

Nabídka

  • práci 100% z domova
    • zaškolení 100% on-line
    • firemní SIM kartu na neomezené volání
    • odměnu ve výši od 160 Kč/h