Archivář-ka / Skladní-k/ce (OZP, OZZ) - 130 Kč/hod

RH Advisory, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 6 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Pro našeho významného klienta hledáme do týmu v Kněževsi u Prahy spolehlivého a pečlivého pracovníka na pozici Archivář/Skladník.
Práce je na hlavní pracovní poměr (HPP) se zkráceným úvazkem na 6 hodin denně. Tato pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) nebo osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Náplň práce:

- Příjem zboží: Kontrola správnosti a jakosti materiálu, včetně vedení systémové evidence.
- Kontrola a správa dokumentů: Vyhledávání a skenování dokumentů dle požadavků zákazníků.
- Ukládání, skladování a vydávání zboží: Organizace a udržování pořádku ve skladu.
- Aktualizace údajů: Vedení záznamů o pohybu zboží a přehledu zásob.

Požadujeme:

- Zkušenosti s manipulací s elektrickým nebo paletovým vozíkem.
- Praxi se skenerem, balením a přípravou zboží k expedici.
- Základní znalost práce s PC - internet, MS Excel, MS Word, DMS(Document Management System).
- Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost.

Nabízíme:

- Hlavní pracovní poměr na zkrácený úvazek (6 hodin denně).
- Příjemné pracovní prostředí a podporu kolegů.
- Možnost práce ve stabilní společnosti.
- 130 Kč/hod
- Místo výkonu práce: Kněževes u Prahy.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na vaši odpověď!