Podle lokalit

Pekař s praxí - Supermarket Řepy / Florenc

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 6 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, přímo na metru Florenc, nebo v ulici Makovského na Praze 6, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka s praxí na obdobné pozici.

Pravidelná a dlouhodobá brigáda!

Náplň práce:

- Rozpékání pečiva,
- Doplňování pečiva na prodejnu (balené i čerstvé),
- Úklidové práce na úseku,
- Kontrola záručních lhůt baleného pečiva.
- Plnění norem a včasné zajištění požadovaných kusů pečiva

Požadavky

  • Vyučení v oboru, nebo předchozí praxe na obdobné pozici
    • Věk min. 18let,
    • Výpis z rejstříku trestů,
    • Možnost pracovat dlouhodobě - Po-Pa (ranní směny) + možno i víkendové
    • Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost

Nabídka

  • Mzda 176,6Kč/hod + 10% o prací za víkend
    • Možnost denního vyplácení (následující pracovní den na účet)
    • Dobrá dopravní dostupnost
    • Moderní pracovní prostředí,
    • Možnost plánování směn dopředu

      Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis nebo se s potřebnými dokumenty uvedenými v inzerátu zastavte přímo u nás v agentuře.

      Těšíme se na Vás!