Podle lokalit

Picker/ka na Praze 6, odměna 150Kč/hod, výplata 1x týdně

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 6 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Do skladu logistické a přepravní společnosti balíkových služeb hledáme šikovné pickery.

NÁPLŇ PRÁCE:
- pickování a vychystávání zboží podle seznamu
- kontrola zboží
- balení

PRACOVNÍ DOBA: pondělí až pátek od 8:00-16:30 (pracovní doba se může lišit v závisloti na potřebách skladu).
V tuto chvíli je sklad opravdu vytížený, proto hledáme někoho, kdo bude moci docházet od pondělí do pátku.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha 6, Ruzyň - autobusová zastávka U Prioru v bezprostřední blízkosti skladu

Požadavky

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici
    • možnost pravidelné docházky od pondělí do pátku
    • čistý výpis z Rejstříku trestů
    • plnoletost

Nabídka

  • pravidelnou odměnu 150Kč
    • výplatu 1x týdně
    • smlouvu na DPP
    • dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti