Podle lokalit

Hledáme vychovatele/vychovatelku v zábavním centru

JUMP FAMILY s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Hledáme vychovatele nebo vychovatelku do našeho zábavního centra! Pokud tě baví práce s dětmi, jsi kreativní a energický/á, tahle příležitost je přímo pro tebe!

Náplň práce:
• Hlídání dětí v průběhu jejich pobytu v centru
• Vedení zábavných kroužků a workshopů
• Dohlížení na provoz a zajištění bezpečného prostředí pro děti
• Spolupráce s kolegy a rodiči při organizování aktivit

Pokud tě baví práce s dětmi a hledáš prostředí, kde můžeš uplatnit svou tvořivost a energii, neváhej a připoj se k nám!

Požadavky

• Sympatickou a komunikativní povahu – nebojíš se prohodit pár slov s našimi klienty (hlavně s rodiči malých skokanů)
• Zodpovědnost, spolehlivost a dochvilnost
• Ochotu pracovat v čase od 9 do 21 hodin, směny dle dohodyZkušenost s prací s dětmi
• Zodpovědný přístup a nadšení pro práci s dětmi
• Kreativitu a energii

Nabídka

• Odměnu 150–200 Kč/hod podle tvých zkušeností
• Fixní mzdu plus motivační bonusový systém
• Flexibilní pracovní dobu s možností plánovat směny podle tvých potřeb
• Zaškolení na vše, co budeš potřebovat
• Bonusový systém finančních odměn
• Skvělé zaměstnanecké výhody
• Přátelskou atmosféru v mladém týmu plném nadšení