Podle lokalit

Skladník na Praze 5, výplata každý týden

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Hledáme spolehlivé skladníky na Praze 5! Nabízíme stabilní brigádu s výplatou každý týden.

Náplň práce:

- manipulace s autodíly a s dalším zbožím ve skladu
- vykládka a nakládka materiálu
- kompletace a příjem objednávek
- manipulace se čtečkou

Co požadujeme:

- plnoletost
- pečlivost a fyzickou zdatnost
- možnost pracovat alespoň 4 dny v týdnu
- čistý výpis z rejstříku trestů

Co nabízíme:

- fixní odměnu 135 Kč/hod + bonusy ( 27Kč/hod.)
- možnost výběru směn - střídání směn po týdnu ranní/odpolední, nebo
pravidelné noční směny
- výplatu každý týden na účet
- smlouvu na DPP

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis a my se Vám co nejdříve ozveme !