Skladník ve skladu noční směny na Stodůlkách, až 162Kč/hod s výplatou týdně

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Hledáme několik spolehlivých brigádníků do skladu s malými součástkami do aut na noční směny. Práce je vhodná pro muže.

Náplň práce: manipulace s autodíly (filtry, těsnění, motorové díly apod.), vyskladňování a naskladňování zboží, kompletace objednávek, manipulace se čtečkou

Směny: neděle - čtvrtek 22:00 - 06:30 (při zaučování je nutnost odchodit týden ranní a týden odpolední poté už je možnost nočních stálých směn)

Místo práce: Praha-Stodůlky

Požadavky

  • Plnoletost
    • Pečlivost a spolehlivost
    • Možnost docházet alespoň 3x v týdnu
    • Čistý výpis z rejstříku trestů
    • Zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabídka

  • Fixní odměnu 135 Kč/hod + bonusy ( až 27Kč/hod.)
    • Výplatu zasíláme jednou týdně na účet
    • Dlouhodobou spolupráci
    • Smlouvu na DPP