Jde ti prodej a zajímá tě extra plat? Hledáme obchodníka do ambiciózního týmu

JonesTech, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Chceš si pořádně vydělat v prostředí, kde je tým který má výsledky, ale nejsou to staří páprdové? Přidej se k nám! ????????

Jsme mladá a dravá marketingová agentura zaměřená na tvorbu webových stránek, SEO optimalizaci pro Google, PPC kampaně a správu sociálních sítí. Mezi naše klienty patří prestižní značky jako Škoda Muzeum, pro které zajišťujeme kompletní marketingové služby, a mezinárodní společnosti jako Workswell, výrobce termokamer pro USA armádu. Dalšími klienty jsou například Domo okna a mnoho dalších.

Co budete dělat:

Zaměřovat se na akvizici nových zákazníků. Připravíme pro vás veškeré podklady pro snadný začátek, takže se můžete plně soustředit na navazování kvalitních obchodních vztahů.
Naším cílem není tlačit na prodej, ale budovat dlouhodobou spolupráci založenou na důvěře. Kvalita je pro nás vždy na prvním místě.
Co nabízíme:

Provize 30 % z každého uskutečněného prodeje.

Průměrná měsíční zakázka se pohybuje kolem 20 000 Kč, což znamená, že při zajištění jednoho zákazníka získáte 6000 Kč měsíčně pasivního příjmu. Stačí teda takto 10 zákazníků a už máte 60000 Kč měsíčně. A dál už to jen roste dle vaší práce. Průměrně 120 000 Kč měsíčně

Práce v mladém, ambiciózním týmu s průměrným věkem 20-28 let. Budete mít přímý kontakt s jednatelem firmy, který vlastní několik úspěšných společností.

Pohodlné a nerušené pracovní prostředí v privátní kanceláři. Vedle kanceláře máme navíc vlastní kavárnu, kde si můžete dopřát profesionální kávu přímo od baristy jako benefit.

Dáme ti také odměnu za doporučení každého úspěšného nováčka do naší party. 5 % z jeho příjmů.

Jak se přihlásit:
Máte zájem stát se součástí našeho týmu? Rádi se s vámi setkáme osobně a poskytneme vám více informací.

Požadavky

Co od vás očekáváme:

Konzistentní pracovitost - Ten co se snaží zlepšovat po každé své chybě, tak nemá šanci dlouhodobě prohrát.
Tyto vlastnosti mají sportovci se srdcem - takže požadavek je, že dělá nějaký sport, ideálně ohledně činek
Chuť učit se nové věci a aktivně přispívat k růstu agentury.
Samostatnost a schopnost budovat vztahy s klienty.
Zájem o marketing a digitální technologie.