Skladník piker - příjem zboží, 160 Kč / hod čistého, týdenní výplata

Optimpuls s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu na Pavlově na pozice skladník příjem zboží a skladník piker.

Skladník – příjem zboží
Náplň práce:
Nakládka / vykládka kamionu
Kontrola zboží
Balení

Směny neděle - čtvrtek: 19:00 - 7:00 hod

A dále hledáme na pozici

Skladník – piker
Pikování objednávek

Směny pondělí - pátek: 7:00 - 19:00 hod

Možnost záloh 2x v týdnu (úterý a pátek) nebo týdenní vyplácení
160 Kč/hod čistého
Svozy ze Zličína zajištěny

Požadavky

*Zkušenost s obsluhou NZV (výhodou, ale není podmínkou)
*Spolehlivost
*Samostatnost
*Pečlivost
*Věk 18+

Nabídka

*Možnost záloh 2x v týdnu (úterý a pátek) nebo týdenní vyplácení
*160 Kč/hod čistého
*Svozy ze Zličína zajištěny
*DPP, DPČ