Brigáda ve skladu s knihami ve Stochově! Výplata 1x týdně!

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Hledáme šikovné brigádníky na brigádu do skladu s knihami.

Náplň práce:
- Vykládka a nakládka zboží
- Balení a kompletace zboží

Pracovní doba:
- PO - PÁ Denní / noční směny (12 hod.)

Místo práce: Stochov (cca 40 km od Prahy).

Požadavky

  • Plnoletost
    • Pečlivost a spolehlivost
    • Čistý RT
    • Schopnost domluvit se v ČJ alespoň A2
    • Dlouhodobou spolupráci

Nabídka

  • až 170 Kč/hod.
    • Smlouva na DPP
    • Pravidelná výplata 1x týdně
    • Možnost dlouhodobé spolupráce
    • Svoz z Prahy zajištěn