Podle lokalit

Obsluha v bistru s dětským koutkem

DVA HABRY s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Nabízíme dlouhodobou brigádu na Zbraslavi v bistru Stromeček s velkým dětským koutkem. Vhodné pro student(k)y či maminky.
Plat 160 Kč/hod + dýška (garance min. 170 Kč/h)

Náplň práce - vše potřebné vás naučíme ;-)
- obsluha hostů
- příprava studeného a teplého občerstvení, příprava občerstvení na dětské oslavy
- příprava kávy, koktejlů a čepování piva
- obsluha kasy (Dotykačka)
- průběžný úklid, úklid po směně

Koho hledáme
- Aktuálně hledáme posily na některé víkendové směny 9-18, případně 9-21.
- Výhledově možné i některé všední dny - zejména 16-21, nebo výpomoc za 500 Kč 16-18 hod.

Upřednostňujeme ty, kdo mohou vzít alespoň někdy i večerní směny.
Nástup od října, více směn poté od listopadu.

V případě zájmu zašlete, prosím:
1 - několik vět o Vás nebo životopis,
2 - uveďte, prosím, Vaše časové možnosti a telefonní číslo.

Budeme odpovídat jen na reakce, které budou obsahovat vše výše popsané (1+2), tedy nereagujeme na odpovědi typu "mám zájem, volejte."

Požadavky

  • pozitivní přístup k dětem (i všem lidem)
    • spolehlivost, pečlivost, dochvilnost
    • kolegiální chování
    • chuť do práce
    • pouze pro lidi nad 18 let (práce i s alkoholem a kasou)

Nabídka

  • Plat 160 Kč/hod + dýška (garance min. 170 Kč/h)
    • přátelský kolektiv
    • Výplata ihned po směně
    • Možnost flexibilně přizpůsobit směny
    • Vstupné zdarma pro Vaše děti pokud je máte, do jedinečné herničky Stromeček :-)