Podle lokalit

Animátor zábavního centra, nástup v listopadu

JUMP FAMILY s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Brigáda v zábavním centru JUMP FAMILY v OC Metropole Zličín. Do našeho nově vznikajícího zábavního centra hledáme šikovné a spolehlivé animátory na brigádu, kteří budou mít na starost hlídání dětí našich zákazníků a zajištění jejich zábavy, pořádání workshopů pro veřejnost, vedení zájmových kroužků.

Připojte se k našemu mladému a přátelskému kolektivu!

Náplň práce:
Hlídání dětí a zajištění bezpečného prostředí
Podílení se na tvorbě náplně programu
Vedení zájmových, tvůrčích a jiných činností
Spoluúčast při zábavných programech pro děti
Komunikace se zákazníky s úsměvem a ochotou
Vedení animačních programů pro narozeninové oslavy a školní skupiny

Pokud máte zájem přidat se k našemu týmu a zažít skvělou atmosféru plnou zábavy a sportovního ducha, neváhejte nás kontaktovat! Těšíme se na vaši odpověď!

Požadavky

Kladný vztah k dětem
Spolehlivost a trpělivost
Kreativní přístup k zábavným a tvůrčím aktivitám
Časovou flexibilitu, zejména přes všední dny
Ochota pracovat i v dopoledních hodinách
Věk nad 18 let
Chuť pracovat a přátelský, prozákaznický přístup
Týmového ducha a schopnost spolupráce
Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabídka

Přátelský a podpůrný kolektiv
Zaměstnanecké slevy
Dresscode
Odpovídající mzdové ohodnocení
Možnost dlouhodobé spolupráce při vzájemné spokojenosti
Brigádní spolupráci v přátelském kolektivu a stabilní společnosti
Možnost uplatnění kreativity při tvorbě programu pro děti
Flexibilní pracovní dobu