Brigáda pro studenty 180kč/, V mladém kolektivu studentů, Výroba a Balení Triček

PLANE ENTERPRISE s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Pro e-shop s tričky hledáme spolehlivého a zručného brigádníka na 1-4 dny v týdnu. Brigáda je vhodná pro všechny, především pro studenty VŠ.

Nabízíme 180kč/h. Nástup možný ihned!

Upřednostníme zájemce, kteří budou moci docházet na směny pravidelně v Pondělí, Úterý nebo ve Středu! (2 dny v týdnu)

Ideální brigáda ke studiu na Vysoké škole, lze si přizpůsobit směny dle rozvrhu.

Průměrný věk brigádníku v našem týmu je 21 let.

Náplň práce:
- vybalování a balení zboží
- práce se strojem - tisknutí etiket na trička
- štítkování zboží
- úklid skladu
- administrace e-shopu

Termíny:

- směny v čase 9:00 - 16:00
- alespoň na 4h denně
- upřednostníme zájemce, kteří budou moci docházet na směny pravidelně v Pondělí, Úterý nebo ve Středu!

Prostředí:
- klidné a čisté prostředí rodinného domku
- sklad se nachází kousek od konečné zastávky Bílá Hora, veškeré obchody v docházkové vzdálenosti

Požadavky

  • životopis s fotkou
    • napsat dny které by jste mohli docházet!
    • věk 18+
    • spolehlivost
    • manuální zručnost
    • docházka 2 dny v týdnu

Nabídka

Mzda:
- mzda za první dvě zkušební směny 120kč/h poté až 180kč/h
- hodinová mzda dle pozice ve skladě
- týdenní vyplácení mzdy

První 2 směny za 120kč/h, po zaškolení až 180kč/h
Možnost dlouhodobé spolupráce a přizpůsobení si docházky.

Nástup možný ihned nebo dohodou v nadcházejících měsících!
Zaujali jsme tě? Neváhej nás kontaktovat prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT