Pizzař/Pizzařka do rozvozové pizzerie (Zličín, Chodov, Malešice, Libuš)

Rolling dough s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Do mladého, rychle se rozvíjejícího týmu rozvozové pizzerie hledáme pizzaře/ku.

Náplň práce: příprava pizzy, doplňovaní zboží, příprava surovin, přebíraní zboží od dodavatelů, úklid provozovny

V případě ambicí na manažera pobočky : plánování směn, objednávky surovin, trénink a rozvoj zaměstnanců, zodpovědnost za chod, čistotu a výsledky pobočky.

Předchozí praxe není nutná, rádi vás vše naučíme.

Provozovny: Praha 5 - Zličín, Praha 4 - Chodov, Praha 4 - Libuš, Praha 10 - Malešice

Požadavky

spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, časovou flexibilitu.

Nabídka

✓Práci v mladé, rychle rostoucí firmě
✓ Práci na DPP/IČO s možností HPP při oboustranné spokojenosti (záleží jen na Vás, jak rychle Vám to půjde) a zájmu o HPP
✓ Po zaučení (opět záleží jen na Vás) (1-3 měsíce) 25 - 35 tisíc čistého + možnost bonusů dle Vaší výkonnosti a šikovnosti
✓ Kariérní růst a manažerský trénink pro ambiciózní nadšence s možností vést vlastní pobočku ( mzda 40 - 50 tisíc čistého + bonusy) nebo si otevřít vlastní.
✓ Férové jednání a přátelský kolektiv
✓ Skvělou pizzu zdarma na každé směně
✓ Plánování směn dle vlastních požadavků