Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Večerní přivýdělek na Praze 4

McDonald's

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Rád by jsi si přivydělal po večerech? Hledáme do týmu kolegy, kteří nám pomohou ve večerních hodinách na směnách končících o půlnoci.
Budeš připravovat naše produkty a s úsměvem je vydávat zákazníkům. Občas je taky potřeba chopit se smetáčku, abychom se tu všichni cítili příjemně . Ničeho se nemusíš bát, zkušení kolegové Ti všechno ukážou a vysvětlí.
Někdy je na směnách frmol, ale uvidíš, že to aspoň uteče jako voda. Dej nám o sobě vědět odpovědí na tento inzerát!

Požadavky

  • nového se nezalekneš
    • rád si povídáš s lidmi
    • můžeme se na Tebe spolehnout
    • rád pracuješ v týmu
    • jsi plnoletý

Nabídka

  • flexibilní brigádu na pobočkách jedné ze dvou poboček na Jižní Spojce (10 minut z metra Budějovická)
    • nástupní odměna 135 Kč/hod, po zaškolení až 145 Kč/hod
    • nadstandardní příplatek za práci po 22 hodině
    • směny přizpůsobené Tvým možnostem
    • teplé a studené nápoje na pracovišti zcela zdarma
    • výplata na účtu do 10. dne v měsíci
    • 50 % sleva na stravování v naší restauraci
    • benefit karta, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald's, tak u našich partnerů
    • můžeš se vypracovat třeba na manažera
    • pracoviště také blízko vlakové stanice Praha - Krč

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka v super/hypermarketu. Můžete pracovat alespoň 2x, 3x, nebo i více směn za týden? _Máte chuť naučit ...

    Česká republika Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny

  • Motorizovaný doručovatel pro okres Přerov


    5.000 – 15.000 Kč / měsíc

    Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Přerov, Přerov Od 18 let

    Před 1 dny