Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Hledáme parťáky do našeho týmu bistra v beach volejbalovém areálu!

SPORTZONE, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Rád/a pracuješ v gastru, ale nebaví Tě typický „restaurační shon“? Přidej se do našeho týmu a zažij zodpovědnou, ale pohodovou práci!

Hledáme spolehlivého a pečlivého pomocníka/pomocnici do našeho bistra, který/á se připojí k našemu týmu a pomůže nám zajistit kvalitu nabízených pokrmů.

Co u nás budeš dělat?

• Budeš mít za úkol obsloužit a nasytit naše zákazníky.
• Pracovat s naším rezervačním a pokladním systémem.
• Spolupracovat s týmem bistra - budeš součástí týmu, který si vzájemně pomáhá a spolupracuje při přípravě pokrmů.

Požadavky

• alespoň základní orientaci a zkušenost v gastro odvětví - případně máš velký zápal a chuť se vše naučit
• časovou flexibilitu
• příjemné vystupování
• plnoletost
• zodpovědnost a samostatnost

Nabídka

• pracovní dobu a množství času, které tomu budeš věnovat si rozvrhneš, jak potřebuješ.
• finanční ohodnocení až 180 Kč/hod. (po zaučení) + tips a procenta z tržby
• naše dobroty v bistru, na kterých si pochutnáš se zaměstnaneckou slevou 20 %
• super partu lidí a nadšenců do plážového volejbalu, kteří jsou pro každou srandu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte zajímavou a nenáročnou brigádu? Potřebujete si přivydělat? Máte dostatek času a chuť pracovat na ranních směnách (8.00 – 16.30 hodin)? Nabízíme jednoduchou brigádu – balení zboží,...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáte zajímavou a nenáročnou brigádu? Potřebujete si přivydělat? Máte dostatek času a chuť pracovat na ranních směnách (8.00 – 16.30 hodin)? Nabízíme jednoduchou brigádu – balení zboží...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 0 dny