Koordinátor obchodníků na 4hod/den. Mzda 200-250 Kč/hod.

APsystem s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Výborně placená spolupráce na rozvoji moderní optické sítě v lokalitě Praha
Od roku 2014 spolupracujeme s firmou PODA a.s., která má již 20 let zkušeností v telekomunikacích a je lídrem na trhu optických přípojek v ČR. Pro pražský trh hledáme komunikativní kolegy a kolegyně, kteří se nebojí komunikovat a fandí moderním technologiím.

Nabízíme

Základní mzda 200 Kč/hod + 50 Kč/hod motivační bonus.
Plánování směn s ohledem na soukromé aktivity.
Přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou.
Minimální administrativu.
Bezplatné školení v oblastech: Psychologie vyjednávání, prezentační a rétorické dovednosti a mnohé další.
Karierní postup. Po zvládnutí základních požadavků můžete pracovat na pozici obchodníka, jehož příjem je cca čtyřnásobný a na full-time. Vše záleží na tom, co opravdu chcete.
Náplň práce

Hlavní činností je zajišťování termínů konzultací pro obchodníka v předem připravených panelových domech. Pro asistenty je zajištěn jmenný seznam obyvatel a klíče od jednotlivých objektů. Je třeba v naplánovaném čase v konkrétním domě kontaktovat obyvatele a dohodnout se s nimi na termínu konzultace, při které se řeší způsob bezplatného dopojení optického vlákna do bytu. Činnost je samozřejmě hlášená výboru objektu, se kterým je konzultován postup práce. ( nejedná se o prodej služeb).
Z jednotlivých jednání asistent zaznamenává stanovisko daného bytu.

Požadavky

Požadujeme

Český jazyk slovem i písmem - rodilý mluvčí.
Doložený rejstřík trestů.
Základní pracovní doba je pondělí až pátek od 16 do 20 hod. Lze zkrátit na Pondělí až čtvrtek od 17 do 20 hod.
Dodržování naplánované pracovní doby, pečlivost v předávání informací obyvatelům spravovaného objektu.
Bydliště v Praze !!!
Práce je vhodná pro:

Studenty SŠ, VŠ.
Vůdčí a komunikativní osobnosti (není nutné mít odborné dovednosti spojené s optickou technologii).
Všechny z Vás, kteří fandí optickým technologiím, mají rádi komunikaci s lidmi a mají pod kontrolou svůj čas.
Nástup je možný ihned.

Další informace se dozvíte na případném pracovním pohovoru, který je veden formou přátelského rozhovoru a kterým Vás provede personalista Antonín Scholaster.

Nabídka

Hrubá mzda

200 - 250 Kč/hodina

Benefity

Bonusy/prémie
Vzdělávací kurzy, školení
Kafetérie
Zdravotní volno/sickdays
Firemní akce
Individuální rozvržení pracovní doby