Pracovník úklidu, Praha 4

HGS, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Informace o pracovním místě
Hledáme spolehlivého a pečlivého pracovníka úklidu pro 13patrový dům se zázemím SPA a recepcí.

Náplň práce:
Úklid patrového do - společných prostor

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše reakce!

Požadavky

Požadujeme:
Spolehlivost a pečlivost
Zkušenosti s úklidem výhodou

Nabídka

Nabízíme:
Pravidelná pracovní doba:
neděle 07:00 - 18:00hod

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Informace o pracovním místě Hledáme spolehlivého a pečlivého pracovníka úklidu pro 13patrový dům se zázemím SPA a recepcí. Náplň práce: Úklid patrového do - společných prostor Pokud mát...

    Česká republika, Praha 4, Hlavní město Praha, Praha

    Před 1 dny

  • Brigáda Hledáš brigádu? Rád/a pracuješ s módou a jsi komunikativní? Chceš získat cenné zkušenosti v oblasti prodeje? Pak se přidej k nám do NEW YORKERU!  Je Ti 18 let a zajímáš se o módu.  Flex...

    Česká republika, Praha 4, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let

    Před 3 dny