Brigáda pro dívky a chlapce

Unique Production, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Dohledávám větší počet brigádníků do cateringu při společenské akci v Bratislavě. Doprava tam/zpět zajištěna.
Náplň práce: výpomoc s přípravou akce, welcome drinky, rozlévání nápojů zdarma, práce za barem, debaras, výpomoc u jídla
Praxi nepožadujeme, vše zaučíme.
Časy: 6,30 nebo 11h (odjezd z Prahy ) a 22,30 nebo 5,30h (odjezd z Bratislavy)
Výplata na účet již 26.10.
V případě zájmu pošlete čas o který byste měli zájem.

Požadavky

Spolehlivost
České nebo slovenské občanství
Personální jídlo a pití zdarma po dobu akce
Příplatky

Nabídka

Výplatu do 2 dnů na účet.
Možnost dlouhodobé spolupráce.