Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Akviziční BackOffice Asistent/ka/ PRAHA

MS Luxury s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Přijmeme do našeho týmu nového kolegu či kolegyni na pozici akviziční asistent.
Jsme mladá dynamická parta, která se neustále posouvá vpřed.
Na naší palubě uvítáme posilu v podobě Akviziční BackOffice asistentky.
Co bude tvojí náplní práce?
- Aktivní komunikace
- Akvizice nových klientů (z naší databáze)
- Péče o stávající klienty
- Administrativní činnost

Požadavky

Co od Tebe požadujeme?
Než to odstartujeme bodově, tak chceme zmínit, že hledáme člověka, který chce opravdu pracovat. Někoho, kdo do toho dá 1000% a my mu to náležitě finančně ohodnotíme.
- Nemusíš mít zkušenosti s oslovováním klientů, vše tě rádi naučíme ale určitě musíš být PRO klientsky zaměřený/ná
- Absolutní spolehlivost a loajalitu. Nehledáme někoho, kdo po týdnu vzdává výzvy!
- Organizovanost, je pro nás ale velmi důležitá.
- Komunikační skills na vysoké úrovni
- Ideálně SŠ vzdělání s maturitou
- Asertivitu

Nabídka

Co Ti nabídneme?
- Fixní plat + bonusovou složku
- Flexibilní pracovní dobu a možnost zkráceného úvazku
- Káva a čaj na pracovišti
- Po zaškolení (min. Měsíc) možnost HomeOffice
- Kanceláře s výhledem na Prahu v nádherné budově City Tower
- Pravidelné školení
- Možnost využití life kouče a mentora
- Možnost kariérního růstu a super kolektiv k tomu ????

Pokud se ti pozice líbí, tak nám neváhej zaslat svůj životopis

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka v super/hypermarketu. Můžete pracovat alespoň 2x, 3x, nebo i více směn za týden? _Máte chuť naučit ...

    Česká republika Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny

  • Motorizovaný doručovatel pro okres Přerov


    5.000 – 15.000 Kč / měsíc

    Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Přerov, Přerov Od 18 let

    Před 1 dny