Lektor workshopů pro děti

LUTech Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Hledáme lektory na hydroponické workshopy pro děti na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce: vedení workshopů pro organizované skupiny dětí (věk 4 - 10 let)

Workshopy probíhají ve všední dny v dopoledních hodinách, práce je proto vhodná pro studenty VŠ.

Požadavky

• komunikační schopnosti

• nadšení pro práci s dětmi

• spolehlivost

• ukončené středoškolské vzdělání

Nabídka

• zábavnou práci v příjemné prostředí

• mladý kolektiv

• brigádu, kterou je možné skloubit se studiem VŠ

• flexibilní pracovní dobu