Podle lokalit

OSTRAHA (M/Ž) - Praha 3 - Jarov

CENTR GROUP, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 3 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Náplň práce:

• Obsluha velínu - CCTV, EPS, EZS
• Pochůzková činnost spojená s čipováním – každou hodinu
• Směny: noční – 19:00 – 07:00
• Práce na DPP

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Certifikát „ Osvědčení kvalifikace Strážný“
• Znalost obsluhy velínu
• Základy anglického jazyka výhodou

Nabídka

• Možnost kariérního růstu
• Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda
• Mzda – 200Kč/hod + odměna
• Nástup od 1.11. 2024