Podle lokalit

recepční

Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita

Místo práce: Česká republika Praha 3 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

RECEPČNÍ – vhodné pro studenty, úterý odpoledne

Hledáme milou kolegyni/ kolegu na pozici recepční v DDM Praha 3 – Ulita a to konkrétně na úterý (popř. + možnost další spolupráce dle domluvy) od 14.00 – 18.30 hod. na období říjen - červen.
Možnost dlouhodobé spolupráce i během letních prázdnin – týdenní služby po – pá od 8.00 – 16.30 hod. a od září pak zase jednotlivé odpoledne.

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
- zajištění chodu recepce
- administrativní činnost (práce s dokumenty ve Word, Excel)
- komunikace s klienty, vyřizování tel. hovorů
- přihlášky účastníků
- administrativní podpora pro lektory kroužků

Požadavky

POŽADUJEME:
- věk 18 +
- běžnou znalost MS Office
- příjemné vystupování, samostatný přístup k práci
- dobré komunikační dovednosti
- spolehlivost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem - bude jich hodně
- schopnost flexibilně a operativně řešit nenadálé situace

Nabídka

NABÍZÍME:
- přátelský kolektiv
- moderní a inspirující prostředí
- možnost dlouhodobé spolupráce
- odměna 150,-/ hod.