Recepční fitness centra

California Wellness Club s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 3 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Do našeho kolektivu hledáme spolehlivé, zodpovědné a sportovně založené posily na pozici recepční ve fitness centru.

Jste studentka/student hledající pohodovou brigádu? Je na Vás spolehnutí? Potom jste člověkem, jehož hledáme. Hledáme také sportovně založené muže a ženy, kteří mají kladný vztah k fitness a rádi by se stali součástí našeho týmu.

Náplň práce:
Zajištění plynulého chodu recepce
Osobní a telefonická komunikace s klienty
Administrativní činnost spojená s chodem recepce a fitness centra

Požadavky

Co od Vás očekáváme:
Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost
Přátelské a příjemné vystupování
Týmového ducha
Pracovat minimálně 2 směny týdně a jednu neděli v měsíci

Nabídka

Co Vám nabízíme:
Benefity v možnosti využívání fitness
20% sleva na všechny produkty
Přátelské prostředí v mladém kolektivu s rodinnou atmosférou
Směny dle domluvy

Případné uchazečky/uchazeče prosíme o zaslání životopisu s fotografií na email.